طراحی سایت با vue.js

Sample Text.

 

طراحی سایت و اپلیکیشن با تکنولوژی جدید vue.js

امروزه همه کسب و کارها به دنبال ارائه خدمات خود به صورت آنلاین هستند زیرا با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن اینترنت برای مردم بیشتر کارها از خرید تا ارائه خدمات در کمترین زمان و اینترنتی اتجام می شود.با این وجود  طراحی سایت و طراحی  اپلیکیشن در هر فعالیتی ضروری بوده و صاحبان مشاغل و یا سازمان ها و شرکت ها نیازمن آن هستند.استفاده از تکنولوژی های جدید در طراحی سایت و اپلیکیشن از موارد مهمی است که باید صاحبان مشاغل  همواره در نظر داشته باشند.  اگر تصمیم به راه اندازی  یک وب اپلیکیشن و یا وب سایت دارید که سرعت و کارایی بالا داشته باشد،  قطعا طراحی سایت Vue.js  بهترین گزینه می باشد.

 vue.js چیست?

با پیدایش  تکنولوژی هایی مانند Angular  و پس از آن   React  پلتفرمی کاملتر و تصحیح شده  به نام Vue.js  به بازار آمد.  تکنولوژی طراحی وب Vue.js  جدیدترین پلتفرم به بازارآمده که توسط شرکت فیسبوک ارائه شده است. به گفته کارشناسان این حرفه این تکنولوژی انقلابی در صنعت طراحی و پیاده سازی وب سایت و وب اپلیکیشن می باشد. ویو جی اس تکامل یافته پلتفرم های  Angular و بعد از آن React  می باشد که توسط یک مدیر پروژه طراحی و ارائه شد.

به موازات Vue.js  پلتفرمی متناسب با آن به نام Bootstarp4  عرضه شد که برای طراحی ظاهری زیبا و کاربردی قابلیت های بسزایی دارد و در کنار Vue.js  کاربرد زیادی پیدا کرد. . همانطور که گفته شده استفاده از این پلتفرم در سرعت بالا، کارایی، کیفیت و زیبایی و از همه مهمتر زمان کمتر برای دستیابی به نتایج مطلوب در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن آن را از سایر پلتفرم ها مجزا کرده و  از ویژگی های برتر  آن به شمار می رود .  مجموعه ایمون با به کارگیری از این تکنولوژی ها سعی در توسعه وپیشرفت درحوزه طراحی وب و برنامه نویسی ودر نهایت  جلب رضایت مشتریان دارد.

طراحی سایت با vue.js

چرا از vue.js استفاده کنیم؟

1-حجم بسیار کم VUE.JS

با توجه به اینکه موفقیت فریم ورک جاوا اسکریپت به‌حجم آن بستگی دارد. هر چه حجم آن کم‌تر باشد، بیشتر مورداستفاده قرار خواهد گرفت. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های طراحی سایت با Vue.js هم‌ حجم کم آن است. حجم این فریم ورک ۱۸ تا ۲۱ کیلوبایت است و دانلود و استفاده از آن زمانبر نیست.

2-سادگی در طراحی و توسعه اپلیکیشن

یکی دیگر از مزایای مهم طراحی سایت با vue.js سادگی در درک این پبتفرم از مزایای مهم آن به شمار می رود. به دلیل ساختار ساده آن، کاربر به‌سادگی می‌تواند Vue.js را به پروژه وب خود اضافه کرده و یا آن را توسعه دهد. قالب های مختلف در ابعاد و مقیاس کوچک و یا بزرگ را می‌توان از طریق این فریم ورک توسعه داد که این موضوع باعث صرفه‌جویی زیادی در زمان می‌شود.

3-انعطاف پذیری بالا

یکی دیگر از مزایای مهم طراحی سایت باVue.js  منعطف بودن آن است. قابلیت انعطاف پذیری این امکان را می دهد تا قالب خود را به صورت فایل های html و جاوا اسکریپت با استفاده از گره های مجازی بنویسد. این انعطاف پذیری درک این فریمورک را برای توسعه دهندگان React.js، Angular.js و هر چارچوب جدید جاوا اسکریپت ساده تر می کند Vue.js در توسعه اپلیکیشن های ساده ای مستقیم از مرورگر اجرا میشوند بسیار مفید است.

4-مستند سازی

با توجه به اینکه مستند سازی به دو بخش ، یکی برای پیاده سازی و برای توسعه دهنگان و دیگری بعد از اتمام پیاده سازی  و برای کاربران  نهایی تقسیم می شود از موارد مهم دیگر به شمار می رود. مستند سازی در هنگام پیاده سازی به گسترش نرم افزار کمک بسزایی کرده  و برای کاربران نرم افزار به بهبود کیفیت کاربری نرم افزار کمک می کند.

 
 
 
مزایای vue.js
 
چرا ایمون

باید توجه به اینکه این  تکنولوژی و یا طراحی سایت با vue.js  جدید است و سرعت و کارایی بالایی در پیاده سازی دارد،در حال حاضر کمتر شرکتی توانایی انجام پروژه و یا طراحی سایت با این تکنولوژی را دارد.  شرکت ایمون با استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده با این تکنولوژی  موفق به انجام پروژه های مختلف طراحی سایت و همچنین طراحی اپلیکیشن گردشگری با vue.j  شده و می تواند گزینه مناسبی برای طراحی سایت شما با vue,js  باشد. 

 

طراحی سایت vue.js ایمون