طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن|طراحی اپلیکیشن موبایل با جدیدترین تکنولوژی|ایمون

طراحی اپلیکیشن

در دنیای امروز همگام بودن با تکنولوژی یکی از موارد مهم و ضروری برای موفقیت در هر کسب و کار است. استفاده از تلفن همراه به عنوان ابزاری برای استفاده از اینترنت روزبه روز در حال افزایش است و این امر باعث شده تا بیشتر شرکت ها و یا سازمان ها به طراحی اپلیکیشن موبایل و یا وب اپلیکیشن توجه نمایند. طراحی اپلیکیشن ها نسبت به طراحی نسخه موبایل وب کیفیت بالاتری دارند و دسترسی کاربران به خدمات را آسانتر نموده و به همین دلیل مورد استقبال عموم کاربران قرار گرفته است.

 
 
طراحی اپلیکیشن
 

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

 
با رشد سریع تکنولوژی سیستم عامل اندروید و ios به‌عنوان یک پلتفرم، درخواست‌ها برای تولید اپلیکیشن‌های اندرویدی و همچنین ios نیز روزبه‌روز در حال افزایش است شرکت ایمون با استفاده از آخرین تکنولوژی های نوین طراحی اپلیکیشن موبایل و جدیدترین پلتفرم (vue.js) در جهت تولید اپلیکیشن های مختلف توانسته است با برترین اپلیکیشن های روز رقابت نماید.
 

 

 

مزایای طراحی اپلیکیشن 

 
  • بهبود فرآیند کسب و کار
  • برقراری ارتباط آسانتر و نزدیک تر با مشتریان
  • سرعت بالا در ارائه خدمات
  • امنیت داده ها
  • معرفی و برندینگ با طراحی اپلیکیشن 
هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل
هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل با توجه به امکانات و خدماتی که از آنها انتظار می رود متفاوت است. برای مثال این هزینه برای یک بانک با کلیه خدمات واریز و پرداخت و همچنین تراکنش ها و غیره با یک رستوران کوچک و با با یک منو ساده بسیار متفاوت است. کارشناسان طراحی اپلیکیشن   ایمون آماده ارائه مشاوره های لازم جهت تولید نرم افزار موبایل با کیفیت مناسب و همچنین ارائه راهکارهای تجربه کاربری در جهت ساده سازی فرآیندها و بهبود آنها در اپلیکیشن موبایل هستند

 

چرا ایمون
 

ابزارها و تکنیک‌های مختلفی برای توسعه برنامه‌های موفق توسط توسعه دهندگان استفاده می‌شود. بسیاری از تکنولوژی‌های نرم افزاری نیز توسط توسعه دهندگان مورد استفاده قرار می‌گیرند تا برنامه ها سریعتر، جذاب‌تر و کاربر پسند تر شوند. Vue.js یکی از آن تکنولوژی‌های جدید نرم افزاری است که به طور گسترده در سراسر جهان برای توسعه وب به خصوص طراحی اپلیکیشن  مورد استفاده قرار می‌گیرد.شرکت ایمون نیز برای اساس این تکنولوژی جدید خدماتی منخصربه فرد با قابلیت هایی برتر را به مشتریلن خود ارائه می دهد.