تولید محتوای سایت

Sample Text.

تولید محتوای سایت چیست؟

با توجه به عصر تکنولوژی تولید محتوا امری مهم و ضروری برای هر بازاریابی به شمار می رود.  اگر قصد  راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی دارید و یا به دنبال افزایش رتبه سایت خود یا به اصطلاح سئو سایت هستید و یا می خواهید در شبکه های اجتماعی پست های  مفید با بازدید بالا  تولید کنید باید تولید محتوا کنید.  تولید محتوایی با کیفیت هم از دید مخاطب و هم از دید گوگل شاید در ابتدا امری ساده به نظر برسد اما برای رسیدن به یک محتوای مطلوب می بایست محتوای شما یونیک و مفید باشد که این کار نیازمند یک کارشناس خبره است به همین دلیل است که بیشتر شرکت ها تیم متخصص برای تولید محتوا سایت دارند.

امروزه با گسترش اینترنت همه کسب و کارها به فکر طراحی سایت و تغییر مسیر فروش خود افتاده اند و تلاش می کنند با استفاده از روش های اینترنتی محصولات خود را به فروش برسانند. بنابراین همه افراد برای وب سایت خود نیازمند تولید محتوا هستند دد ادامه چند فاکتور مهم از تولید محتوا را بیان می کنیم.

 

بازاریابی محتوا

 

 فاکتورهای مهم تولید محتوا سایت

  • عدم کپی مطالب و نوشتن مطالب یونیک
  • استفاده از کلمات کلیدی مورد هدف
  • نوشتن طول محتوا مناسب
  • تولید مطالب مرتبط و مفید برای کاربران
  • استفاده از تصاویر مطالب و ویدئو در محتوا
  • استفاده از متا تگ ها در تولید محتوای سایت
  • استفاده از رنگ و فونت  مناسب و زیبایی سایت
  • نوشتن عناوین مناسب برای هر مطلب
  • انتخاب آدرس منتاسب با محتوای صفحه

فاکتور های اصلی محتوا گذاری

سه فاکتور اصلی تولید محتوا سایت

1-کلمات کلیدی

انتخاب مناسب کلمات کلیدی با توجه به سئو سایت و ورود کاربران به سایت اهمیت زیادی دارد . برای تولید محتوای مناسب باید از کلمات کلیدی در نقاط مختلف سایت مانند عنوان، در توضیحات اولیه مقاله، در تگ ها، نام تصاویر و توضیحات آنها و دیگر قسمت های مقاله استفاده کنیم. چرا که بیشتر کاربران کلمات کلیدی را در موتورهای جستجو جو گر، جستجو می کنند. و اگر شما به طور مناسب از آنها استفاده کرده باشید رتبه بهتری از نتایج گوگل به دست می آورید.

 

2-انتخاب آدرس مناسب

انتخاب آدرس یا با اصطلاح url  متناسب و مرتبط با محتوا سایت و کلمات کلیدی یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تولید محتوای سایت است.

 
3– انتخاب عنوان مرتبط 
انتخاب عنوانی مناسب و مرتبط با محتوا از مهمترین فاکتورها برای تولید محتوای سایت است. . سعی کنید از عناوینی استفاده کنید که کاربران را به خواندن و یا نظر دادن به محتوای شما راغب کند
 
 
چرا ایمون

گروه ایمون علاوه بر طراحی سایت و وب اپلیکیشن تولید محتوای تخصصی سایت شما را نیز انجام میدهد. تیم تولید محتوای ایمون با  درنظر  گرفتن  متدهای نوین، الگوریتم های گوگل و بر اساس تکنیک های سئو محتوای مرتبط با کلمات کلیدی و یا وب سایت شما را تولید می کند .محتواگذاری مناسب و حرفه ای که سبب بهبود کیفیت سایت شما و زیبایی وب سایت و در نهایت جذب مشتریان اینترنتی می شود.​​