تبلیغات کلیکی گوگل

Sample Text. تبلیغات کلیکی گوگل| گوگل ادوردز| ایمون

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

تبلیغات کلیکی گوگل و یا گوگل ادوردز یکی دیگر از روش های تبلیغات و بازاریابی اینترنتی است که  میزان هدفمندی آن نسبت به تبلیغات دیگر بیشتر است.حتما وقتی  که در گوگل به دنبال چیزی هستید پس از جستجو کلمه مورد نظر در کنار برخی از آگهی ها AD  را مشاهده کرده اید این همان تبلیغات کلیکی گوگل است. گوگل آگهی شما را  سنجیده و در بالاترین حالت  نمایش در موتورهای جستجوگر بر اساس کلمات جستجوشده کاربران نمایش می دهد. پس از هر بار کلیک کاربران بر روی آگهی از شما هزینه دریافت می گردد در حقیقت از شارژپنل شما کاسته میشود. معمولا این  تبلیغات در بالا و پایین نتایج جستجوی طبیعی ظاهر خواهد شد. شما می توانید بر اساس مزایده خود، جایگاه تبلیغ را نیز مشخص کنید. 

 برای تبلیغات گوگل باید یک اکانت گوگل ادوردز داشته باشید  این اکانت در حساب کاربری شما  و در جیمیل ساخته می شود. البته ساخت    اکانت برای تبلیغات کلیکی گوگل و آگهی متناسب با نیاز شما با هزینه کمتر نیازمند تخصص است که می بایست با متخصصان ادوردز شرکت    ایمون تماس بگیرید.

 

تبلیغات-کلیکی-گوگل

 

 هزینه تبلیغات کلیکی گوگل 

هزینه تبلیغات کلیکی گوگل بر اساس کلمات کلیدی  و زمینه فعالیت هر فرد متفاوت است . گوگل هزینه هر کلمه را بر اساس عوامل مختلفی و توجه به رقبا و میزان سختی هر کلمه کلیدی و محتوای متناسب در زمینه کلمه انتخاب شده مشخص می کند. یکی دیگر از عوامل مهم  دیگر که در تعرفه های گوگل تاثیر بسزاییدارد CTR است. CTR میزان نسبت نمایش در جستجوی گوگل به تعداد کلیک های آن است. هر چه میزان ctr  بیشتر باشد گوگل هزینه کمتری را برای شما در نظر می گیرد .

گوگل ادوردز

چرا از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنیم؟

معمولا بازدید کنندگان تبلیغات کلیکی گوگل  به دنبال خرید محصول یا خدمات موردنیاز خود هستند. بنابراین شما میلیون ها بازدیدکننده هدفمند خواهید داشت که می توانند به عنوان مشتریان وفادار  شما باشند. علاوه بر این از آنجائیکه قرار گرفتن در صفحات برتر موتورهای جستجوگر به صورت طبیعی یا همان بهینه سازی و یا سئو سایت  نیازمند هزینه زیادی بوده  و شاید زمان طولانی را باید صبر کنید تا در نتایج صفحات برتر باشید  گوگل ادوردز یا تبلیغات کلیکی گوگل کمکی سریع در زمانی کوتاه برای قرارگرفتن آگهی شما در صفحه اول موتورهای جستجوگر می باشد.

 
 
چرا ایمون

باید توجه داشت در تبلیغات کلیکی گوگل نیز برای اینکه بتوانید جایگاه و ترافیک خوبی به دست آورید باید مزایده زیادی بر روی عبارات داشته باشید. شما می توانید اکانت گوگل ادوردز و کمپین خود را در سریع ساخته و راه اندازی کنید اما بدون مدیریت درست قادر نخواهید بود از بودجه خود به خوبی استفاده کنید و نتایج خوبی به دست آورید. اگر مدیریت خوبی نداشته باشید ممکن است کاربر بعد از ورود به وب سایت شما به نتایج مورد نظر خود دست نیابد و تنها سبب می شود از بودجه شما کسر شود بنابراین نوشتن و مدیریت آگهی و همچنین کاهش هزینه های هر کلیک تنها از طریق متخخصین مفید خواهد شد.

 

تبلیغات کلیکی

 

گروه نرم افزاری ایمون با گروهی متخصص در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن و همچنین  گوگل ادوردز و تبلیغات کلیکی گوگل شما را در رسیدن به نتایج مطلوب یاری خواهد کرد.